بیانات مهم رهبر انقلاب در دانشگاه افسری امام خمینی (ره) نوشهر 8 مهر

بازتاب سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در مورد فاجعه منا در رسانه های
رهبر معظم انقلاب: عکس العمل ما به عربستان خشن
اندک بی‌احترامی به حجاج ایرانی موجب عکس‌العمل ایران خواهد شد
حضور رهبر انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)
رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نوشهر حضور یافتند
حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، صبح چهارشنبه در مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهرحضور یافتند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا صبح چهارشنبه در مراسم دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند.

در این مراسم، حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به حادثه تأسف بار و خونین منا، آن را بدلیل جان باختن هزاران نفر از حجاج بویژه صدها نفر از حجاج ایرانی، عزا و مصیبتی واقعی برای ملت ایران خواندند و با اشاره به لزوم تشکیل کمیته حقیقت یاب با حضور کشورهای اسلامی و از جمله ایران، گفتند: دولت عربستان در انتقال ابدان مطهر جان باختگان به وظایف خود عمل نمی کند و جمهوری اسلامی ایران نیز تاکنون با خویشتنداری و ادب اسلامی، حرمت برادری را در دنیای اسلام نگه داشته است، اما این را بدانند که اندک بی احترامی به دهها هزار نفر از حجاج ایرانی در مکه و مدینه و عمل نکردن به وظایف برای انتقال ابدان مطهر، عکس العمل سخت و خشن ایران را در پی خواهد داشت.

ایشان با اشاره به جان باختن مظلومانه و با زبان تشنه حجاج در حادثه منا و عزادار شدن خانواده هایی که مشتاقانه منتظر بازگشت عزیزان خود بودند، افزودند: هنوز تعداد دقیق جان باختگان ایرانی در این حادثه مشخص نیست و احتمال افزایش آمار به صدها نفر دیگر وجود دارد و این حادثه، واقعا مصیبت بزرگی برای ملت ایران است.
رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به برخی گزارش ها مبنی بر جان باختن احتمالی بیش از پنج هزار نفر در حادثه منا، خاطر نشان کردند: درحالیکه قرآن کریم خانه خدا را محل امنیت و حج را جایگاه امنیت می داند اما اکنون باید پرسید که، «آیا این، امنیت است؟»

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر لزوم تشکیل «کمیته حقیقت یاب» با حضور کشورهای اسلامی و از جمله ایران، خاطر نشان کردند: ما فعلاً درباره علت این حادثه، قضاوت پیش از موعد نمی کنیم اما معتقدیم دولت عربستان به وظایف خود در قبال مجروحان حادثه منا عمل نکرده است و آنان را با حالتی مستأصل و تشنه رها کرد.

ایشان به مشکلات بوجود آمده در انتقال بدنهای مطهر جان باختگان حادثه منا و پیگیری مسئولان کشور اشاره کردند و با تأکید بر لزوم ادامه پیگیری های مسئولان، افزودند: در این موضوع، دولت عربستان به وظایف خود عمل نمی کند و در برخی موارد نیز موذی گری انجام می دهد.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: جمهوری اسلامی ایران تاکنون از خود خویشتن‌داری نشان داده و رعایت ادب اسلامی و حرمت برادری در دنیای اسلام را کرده است اما این را بدانند که دست ایران، برتر از خیلی‌ها است و امکانات بیشتری هم دارد و اگر بخواهد در مقابل عناصر اذیت کننده و موذی عکس العمل نشان دهد، اوضاع آنها خوب نخواهد بود و در هیچ صحنه هماوردی، حریف نخواهند شد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه عکس العمل ایران اسلامی خشن و سخت خواهد بود، خاطر نشان کردند: در دوران هشت سال دفاع مقدس، قدرت های شرق و غرب و کشورهای اطراف از یک عنصر خبیث و فاسد حمایت کردند اما سرانجام همه آنها سیلی خوردند و بر همین اساس، ایران را می شناسند و اگر هم نمی شناسند، الان بشناسند.

ایشان با اشاره به حضور دهها هزار نفر از حجاج عزیز کشورمان در مکه و مدینه، هشدار دادند: اندک بی احترامی به حجاج ایرانی و همچنین عمل نکردن دولت عربستان به وظایف خود در قبال بدنهای مطهر، موجب عکس العمل ایران خواهد شد.

رهبر انقلاب گفتند: جمهوری اسلامی ایران اهل ظلم نیست اما ظلم و ستم هیچکس را نیز قبول نمی کند، بنابراین حقوق هیچیک از انسان ها و ملتها اعم از مسلمان و غیر مسلمان دست درازی نمی کند، اما اگر کسی بخواهد به حق ملت و کشور ایران دست درازی کند، با او برخورد محکمی خواهد شد و به لطف خدا توانایی این برخورد نیز وجود دارد و ملت ایران، مقتدر و پایدار است.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنان خود، «ایمان عمیق»، «شجاعت» و «دانش» را سه عنصر بسیار مهم در تشکیل هویت یک نیروی مسلح خواندند و خاطر نشان کردند: اگر در نیروی مسلح، ایمان نباشد، روحیه ضعیف کشی بوجود خواهد آمد، اگر شجاعت نباشد، نیروی مسلح در هنگامه خطر، قادر به انجام وظیفه خود نخواهد بود و اگر دانش نباشد، ابزارهای نیروی مسلح در برابر ابزارهای طرف مقابل، کُند خواهند بود.

ایشان هدف قرار دادن خانه ها، خیابان ها، بازار و حتی مجلس عروسی را در یمن، نمونه ای از ضعیف کشی و نبود روحیه شجاعت در یک نیروی مسلح دانستند و با توصیه به جوانان نیروهای مسلح کشور برای تقویت ایمان و شجاعت و ابتکار تحقیقاتی و دانش پژوهی، خاطر نشان کردند: امروز نظام اسلامی، هم نیازمند ابزارهای جنگی سخت و هم، ابزارهای جنگی نرم است زیرا دنیای کنونیِ تحت سیطره قدرت شیاطین، برای انسان های خداجو دنیایی خطیر است و باید همواره آماده و مجهز بود.

رهبر انقلاب اسلامی علت اصلی دشمنی قدرتمندان غاصب جهانی با جمهوری اسلامی و ملت شجاع و انقلابی ایران را، ایستادگی ملت در مقابل آنها و حفظ هویت و جوهره اصلی و حل نشدن در نظامات استکبار، برشمردند و گفتند: آمادگی نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، بسیج و سایر نیروها، فقط به معنای آمادگی برای پیروزی در مقابل دشمن نیست بلکه باید این آمادگی، بازدارنده نیز باشد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به تهدیدهای قدرتهای جهانی برضد نظام اسلامی، افزودند: ملت ایران در دوران چهار دهه انقلاب بویژه در هشت سال دفاع مقدس نشان داده است که قدرتمند و نیرومند و دارای هویت و گوهر است و در مقابل بدخواهان می‌ایستد.

ایشان با تاکید براینکه ملت ایران ثابت کرده، در مقابل استکبار، مقاوم، آگاه و بصیر است و همچنین برای هویت خود و بشریت احترام قائل است، گفتند: ایستادگی در برابر استکبار، احترام به بشریت و همه ملت ها است.

رهبر انقلاب اسلامی به چنگ و دندان نشان دادنهای دشمنان اشاره و خاطر نشان کردند: همواره اینگونه بوده است که مشت کوبنده انسانهای مومن می تواند آنها را وادار به عقب نشینی کند.

حضرت آیت الله خامنه ای در پایان، جوانان نیروهای مسلح را به بازخوانی دقیق قضایای دفاع مقدس و طرحهای عملیاتی و بازدید از مناطق عملیاتی، از منظر نظامی و استفاده از تجربیات پیشکسوتان توصیه کردند و خطاب به آنان گفتند: شما باید حِصنِ مستحکم کشور و نظام اسلامی، به معنی واقعی کلمه باشید.

در ابتدای این مراسم، رهبر انقلاب اسلامی، با حضور در یادمان شهدا، به شهیدان سرافراز ادای احترام کردند.
فرمانده کل قوا، سپس از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.

در این مراسم، خانواده یکی از شهیدان نیروی دریایی ارتش، یک روحانی نمونه، سه تن از فرماندهان، سه تن از اساتید و پژوهشگران و پنج نفر از دانش آموختگان نمونه دانشگاههای ارتش هدایای خود را از دست فرمانده معظم کل قوا دریافت کردند. همچنین یکی از دانش آموختگان و نماینده دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نیز مفتخر به دریافت درجه و سردوشی شدند.

قرائت سوگند نامه دانشجویان جدید، سرود دسته جمعی، و رزمایش میدانی غدیر از دیگر برنامه های مراسم امروز بود.

در ادامه مراسم، یگانهای حاضر در میدان صبحگاه دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر از مقابل جایگاه رژه رفتند.

در این مراسم، همچنین امیر سرلشگر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش، ضمن خیر مقدم تأکید کرد: ارتش با الهام از روحیه شهادت طلبی و ایثارگری ملت ایران، با اقتدار کامل و ارتقای تواناییهای رزمی، آماده مقابله با تهدیدهای نوظهور و جان فشانی است.

امیر دریادار دوم حکیمی فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر نیز گزارشی از روند تحصیلی و آموزشهای تخصصی- علمی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاههای افسری ارتش بیان کرد.

در ادامه این مراسم، دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر در حضور فرمانده کل قوا، تمرین دریایی انجام دادند.

مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ... www.ana.ir › سیاسی › شخصیت‌ها ۲ ساعت پیش - در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر برگزار شد ... دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش با حضور رهبر معظم انقلاب ... انقلاب. چهارشنبه 8 مهر 1394. رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نوشهر حضور یافتند - گام نیوز www.gamnews.ir/module/news/18807 ۲ ساعت پیش - چهارشنبه 8 مهر 1394 / Wednesday 30 September 2015 ... رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نوشهر حضور یافتند ... سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. یوز - آخرین اخبار نوشهر حضور رهبر انقلاب yooz.ir/news/?t=0...نوشهر%20حضور%20رهبر%20انقلاب رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نیروی دریایی نوشهر حضور یافتند ... دانش‌اموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. ... 12:17 - 1394 چهار شنبه 8 مهر. یوز - آخرین اخبار اسلامی دانشگاه افسری ارتش جمهوری اسلامی yooz.ir/news/?...اسلامی%20دانشگاه%20افسری%20ارتش%20جمهوری%20ا... نمودار رشد پدیده اسلامی دانشگاه افسری ارتش جمهوری اسلامی در گذر زمان ... 12:17 - 1394 چهار شنبه 8 مهر ... مشترک دانش‌اموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر برگزار شد. یوز - آخرین اخبار ارتش جمهوری اسلامی دانشگاه افسری ارتش ... yooz.ir/news/?...ارتش%20جمهوری%20اسلامی%20دانشگاه%20افسری%20ا... نمودار رشد پدیده ارتش جمهوری اسلامی دانشگاه افسری ارتش جمهوری در گذر زمان ... دانش‌اموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر برگزار شد. ... 12:17 - 1394 چهار شنبه 8 مهر. یوز - آخرین اخبار نوشهر حضور یافتند yooz.ir/news/?t=0&i=0&s=0...نوشهر%20حضور%20یافتند رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نوشهر حضور یافتند ... افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور ... 12:17 - 1394 چهار شنبه 8 مهر.

مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش با ... www.hamshahrionline.ir/details/308983/Iran/leader چهارشنبه 8 مهر 1394 - 12:44:28 | کد مطلب: 308983 چاپ ... دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. ... رهبر انقلاب اسلامی گفتند: جمهوری اسلامی ایران تاکنون از خود خویشتن‌داری نشان داده و ... در ادامه این مراسم، دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر در حضور ... حضور رهبر انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) - ... www.shahrekhabar.com/world/1443604560339962 ۳ ساعت پیش - ... تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. ... چهارشنبه, 8 مهر 1394 ... عکس/ پاسخ رهبر انقلاب به دفن پیکر جانباختگان منا در گلزارهای شهدا. رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نیروی دریایی نوشهر حضور ... tnews.ir/news/0B3749178710.html ۲ ساعت پیش - رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نیروی دریایی نوشهر حضور یافتند. ... چهارشنبه 8 مهر 1394 ... خبرگزاری آریا-رهبر معظم انقلاب در جریان سفر به نوشهر، در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه امام خمینی نیروی ... خبرگزاری آریا-کانال خبری خبرگزاری آریا در تلگرام راه اندازی شد . رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نوشهر حضور یافتند - News monitor.shafaqna.com/FA/IR/2071203 ۳ ساعت پیش - رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نوشهر حضور یافتند. ... تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه امام خمینی نیروی ... جدول کامل قیمت انواع خودرو / 8 مهر ... گواردیولا: کیمیش روزی به تیم ملی راه پیدا خواهد کرد. تصاویر حضور رهبرانقلاب در دانشگاه افسری نیروی دریایی ... otaghkhabar24.ir/news/17567 ۲ ساعت پیش - ... دانش‌آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. ... چهارشنبه, 8 مهر 1394 ... تصاویر حضور رهبرانقلاب در دانشگاه افسری نیروی دریایی. رهبر معظم انقلاب: عکس العمل ما به عربستان خشن و سخت خواهد بود www.khabaronline.ir/detail/463030/root/Politics مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر فرمودند: جاهلی‌های امروز دوران، عید ما را با حوادث ... + A - چهارشنبه 8 مهر 1394 - 13:59:00 چاپ. رهبر معظم انقلاب: عکس العمل ما به عربستان خشن و سخت خواهد بود ... نوشهر، در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه امام خمینی نیروی دریایی حضور یافتند. مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش ... www.shahidnews.com/telex-32313.html ... مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش با حضور رهبر انقلاب برگزار شد چهارشنبه، 8 مهر 1394 - 14:32 کد خبر: 32313 ... سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. رهبر معظم انقلاب: جاهلی های امروز، عید ما را عزا کردند - خبر فارسی khabarfarsi.com/ext/14371463 ۵۳ دقیقه پیش - چهارشنبه، 8 مهر 1394 Wednesday, September 30, 2015 آب و هوا ... دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر ... رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای ... irinn.ir/.../فرمانده-کل-قوا-در-مراسم-دانش-آموختگی-دانشگاه-های-افسری-ار... ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رهبر معظم انقلاب، صبح امروز در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. ... ۱۳۹۴ چهار شنبه ۸ مهر | 2015 - 09 - 30. IRINN | فارسی صدا و ... بهار نیوز - رهبر معظم انقلاب: جاهلی‌های امروز، عید ما را با حوادث ... www.baharnews.ir/news/91849/ ... افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. ... چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۹. داخلی آرشیو خبر · سیاسی. رهبر معظم انقلاب: جاهلی‌های امروز، عید ما را با حوادث خونین منا عزا کردند ... روزنامه های اقتصادی امروز 8 مهر.

اعطای سردوشی با حضور رهبر انقلاب - صراط www.seratnews.ir/fa/news/260850/اعطای-سردوشی-با-حضور-رهبر-انقلاب مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر برگزار شد. ... جنگ با داعش رفت +تصاویر. کد خبر: ۲۶۰۸۵۰. تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹. سیاست » سیاسی. صبح امروز در نوشهر برگزار شد ... تصاویر/ صفحه اول روزنامه‌های ۸ مهر · آرشیو. دریچه. خبرگزاری آریا - هشدار شدید رهبر انقلاب به عربستان :اگر ... www.aryanews.com/News.aspx?code=20150930124555546&svc=11 8 مهر 1394 - 02:07:49 ب.ظ ... هشدار شدید رهبر انقلاب به عربستان :اگر قرار شد عکس‌العملی نشان دهیم عکس‌العمل ما ... افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی .... دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نیز مفتخر به دریافت درجه و سردوشی شدند. ... امیر دریادار دوم حکیمی فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر نیز ... سفر رهبر انقلاب به نوشهر و حضور در مراسم دانش آموختگی ... www.habbe.ir/7394750 کد خبر: 7394750 - چهارشنبه, 8 مهر 94 ساعت 12:32 ... دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. فرمانده کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشگاه های افسری ارتش ... farapress.ir/.../فرمانده-کل-قوا-در-مراسم-دانش-آموختگی-دانشگاه-های-افسر... ۲ ساعت پیش - رهبر معظم انقلاب، صبح امروز در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان ... علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند.۱۲:۱۷ - ۱۳۹۴ چهار شنبه ۸ مهر. تصاویر/ سفر رهبر انقلاب به نوشهر - پژواک www.pajvak.com/main/article/.../تصاویر-سفر-رهبر-انقلاب-به-نوشهر ۲ دقیقه پیش - تصاویر/ سفر رهبر انقلاب به نوشهر. ... دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. حضور رهبر انقلاب در دانشگاه امام خمینی نوشهر -روزنامه تجارت www.akairan.com/havades-akhbar/.../news20159301313325422.html ۱ ساعت پیش - رهبرانقلاب در مراسم تحلیف و دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش در دانشگاه امام خمینی نیروی دریایی حضور یافتند. مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش ... www.defapress.ir/Fa/News/54085 ... ارتش با حضور فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) برگزار شد. ... با حضور فرمانده معظم کل قوا؛, 08 مهر 1394 ساعت 12:15. مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش برگزار شد ... به گزارش دفاع پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، ... اجمالی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره ... news.mandegarbeauty.ir/.../اجمالی--رهبر-معظم-انقلاب-در-دانشگاه-علوم-در... ۲ ساعت پیش - زمان انتشار: چهارشنبه 8 مهر 1394. اجمالی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره): حج باید جایگاه امنیت باشد جاهلی‌های امروز عید ما را با ... مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ... www.yjc.ir/.../مراسم-مشترک-دانش-آموختگی-دانشجویان-دانشگاههای-افسر... ۲ ساعت پیش - در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر برگزار شد: مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی+تصاویر. مراسم مشترک ... صفحه نخست روزنامه‌ استان‌ها 8 مهر ماه · آخرین آمار از جان ... اصلی/دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی (ره) نوشهر aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News... سه شنبه 7 مهر 1394. 1389/12/8 یکشنبه دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی (ره) نوشهر ... الاعظم و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب، این دانشگاه بتواند گام‌های مؤثری را در راستای ... •تربیت افسرانی با بهره‌مندی از کلیه تخصص‌های مورد نیاز نیروی دریایی